HOŞGELDİNİZ


SONER KOŞAN

AR-GE TASARIM

Yeni Dönem Sürdürülebilir İNOVATİF Projeler
Eğitimi “Değer”leştiriyoruz. Hayal Etme – Yaratıcılık – İnovasyon – Girişimcilik

Bilgi
DİZAYN

Değeri, sanatsal bir ruhla bütünleştiriyoruz.
Bireysel İnisiyatif - Kurumsal Kültür
Yönetmek ve Liderlik – Takım Ruhu

Bilgi
UYGULAMA

Kurumsal Kültür Değişim Programlarımızla sürece entegre ediyoruz. Kişisel-Mesleki Üretim – Global Gelişim – Kurumsal Organizasyon - Yaratıcılık

Bilgi
KÜLTÜR DEĞİŞİM PROGRAMLARIMIZ

KÜLTÜR DEĞİŞİM PROGRAMLARIMIZ

Mutlu çalışan, verimli çalışır.

200’den fazla kurumda 15.000’den fazla aileye, gerçek vaka analizli, interaktif evlilik-aile-çocuk-ergen eğitimleri veriyoruz.
7-15 yaşındaki çocuklarımızın kişisel yeteneklerini geliştirip, daha etkin sosyalleşmelerini sağlayarak, aileleriyle sağlıklı iletişim kurmalarına destek oluyoruz.
Emeklilerimizi tekrar sosyal yaşam entegre ederek, o güne kadar getirdikleri tecrübelerini gençlerle paylaşmalarını sağlıyoruz.
Hem üretim fazlası gıdaları ihtiyacı olan kişilere ulaştırıyoruz hem de onların kişisel ve mesleki gelişimlerine destek vererek üretime geçiriyoruz.
images


DEĞER KATAN TOPLUMSAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

"Sosyal sorumluluk algısıyla değil, gelecekte değerlerinizle var olma gerekliliğiyle çalışıyoruz."


BİREYSEL & KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


BİREYSEL & KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Bireysel danışmanlık bir değişim ve gelişim sürecidir. Kişinin kendisini tam güvende ve huzurda bulduğu yerdir.

1693

Bireysel & Aile Danışmanlık

441

KİŞİSEL GELİŞİM

7

Sosyal Sorumluluk Projeleri

18100

Seminerlerimize Katılanlar

YAYINLAR

NE DEDİLER?

SONER KOŞAN HAKKINDA NE DEDİLER?

SONER KOŞAN HAKKINDA NE DEDİLER?

Teşekkürler!

 • Soner Koşan personel eğitimi vermiyor hikayelerle dolu eğitimi bize aşılıyor adeta. Sonra da o aşı içimizdeki dinamik yapıyı harekete geçirerek daha çözümsel yaklaşarak, sakin kalarak, stres de neymiş diyerek çalışmamızı sağlıyor. Bize başkasını anlatmıyor. Bizi, bize sevdirerek anlatıyor. Muhteşem.
  Serap Güneşİnsan Kaynakları yöneticisi
 • Uzun yıllardan yurt içi ve yurt dışında birçok restoran, marka ve hotellerde aşçı olarak çalışmaktayım. Fraklı kültürlerin menülerini hazırladım ve yeni aşçılar yetiştirdim. Hayalimdeki yeri açma fikri son dönemlerde hep aklımdaydı. Bu fikri Soner Bey ile paylaştım ve çalışmaya başladık. Ben bu çalışmanın uzun süreceğini düşünürken Soner Bey ve ekibi inanılmaz yaratıcı bir çalışma ile İstanbul’da benim hayallerimin de üstünde olan bir butik gurme restoran açmamı sağladı. Menü seçiminden, iç dekorasyona, personel eğitiminde web tasarımıma kadar işletmemin ihtiyacı olan konularda desteklerini gösterdiler. Başarımın atında kesinlikle Soner Koşan’nın imzası da var. Teşekkürler.
  M. Ali YılgınAşçı ve İşletme sahibi
 • Hedeflediğim kariyerime kavuştuğum kariyerimin ilk günü Soner Beyden destek almaya başladım. Yeni sorumluluklarla beraber birbirinden farklı birçok birim bana bağlandı. Firmamın ve çalışanlarımın benden beklentisi doğal olarak yüksekti. Bu süreç içinde kendi iç dinamiğimi ve liderlik yapımı bulmama yardımcı olan ve Soner Koşan’a teşekkür ederim.                                                                                                                                                              M. Yasemin Derya
  M. Yasemin Derya
 • Türkiye’deki kurum, belediye ve şirketlerle ilgili organizasyonlar yapmaktayım. Yıl içinde birçok ulusal bazda kurum, STK ve müşterileri bir araya getirmekteyim. Yoğun bir takip, iletişim ve koordinasyon ve ekip içi iletişimi gerektiğinden her zaman dinamik olmamız gerekiyor. Ben ve ekibimizin sorunlarla baş etmesini sağlayan, zamanını efektif kullanmasını ve en önemlisi ilk günkü gibi yaratıcı bir yaklaşımla sorunları çözmemizi sağlayan Soner Koşan ve ekibine sonsuz teşekkür ederim. Eğitimler bir harikaydı
  Mehmet GözcüYapder başkanı
 • Buraya geldiğim ilk günlerde çocuğumun durumu çok kötüydü. “Dur”dan “Yapma”dan anlamıyordu. Ders sorumluluğu da hiç yoktu. 9 aydır buraya geliyorum ve çocuğumun durumu çok düzeldi. Buna her anne ve babanın çocuğunu fark etmesi için duyarlı olmasını istiyorum. Şuanda çocuğum iyi durumda daha da iyi olmasını istiyorum ki; oluyor da.
  Nurgül YILDIRIM Bireysel
 • Soner Bey’e dört seanstır gelmemize rağmen, boşanmanın ardından yaşanan, kendimle ve kızımla olan problemlerin artık üstesinden gelebiliyoruz. Özellikle kızımın agresif, saldırgan, aksi davranışları, arkadaşları, okulu, ben ve babası ile iletişimi son derece düzeldi. Eskiden hep bağırırken artık dinlemeye, anlamaya başladı. Kızımın hayatının düzene girmesi, yeni başladığımız (boşanma ile birlikte) iki kişilik yeni hayatımızın aydınlanmasını, huzur bulmasını sağladı. Soner Bey’le karşılaştığıma çok mutluyum. Çünkü yeni yolculuğumda bize kocaman bir fener ışığı tuttu. Artık önümü daha sağlıklı görüyor ve kararlarımızı sağlıklı alabiliyor, iletişimimizi ona göre ayarlayabiliyoruz. Hayatla ve kızımla aramda yeni köprüler kurduğunuz için çok teşekkür ederim.
  Arzu ÇİLTAŞ Bireysel
 • Burası, insanın duygularının farkına varmasını, derinlerde gizli kalmış duygularının da açığa çıkmasını sağlayan ve bu açıdan özgürleştiren bir merkez. İnsana hayallerini hatırlatarak, bunları ´sadece hayal´ olarak bırakmayıp hedefler şeklinde somutlaştırarak kişiyi harekete geçiriyor. Önceleri harekete geçmek zor gibi görünse de yeterince yüreklendirilince hayaller ´olabilir´ şekilde görünmeye başlıyor. Hayata gelmenin bir amacı varsa eğer, o zaman harika bir varlık olan insanın bu amaca doğru keyifle yola çıkmasına yardımcı olunuyor. Her şey için teşekkürler.
  Zeynep EREN Bireysel
 • Buraya daha yeni başladım, ama geldiğimden beri söyleyebilirim ki bende farklılıklar oldu. Kendimi kötü hissettiğimde, paylaşamadığım konular olduğunda benim ayakta durmamı sağlayan aynı bir koltuk değneği gibi. Aslında seni dinleyen ve çözüm yolu bulan bir kurum kadar güzel bir yer olamaz. Bende burayı çok seviyor ve ileriki yaşantıma daha iyi hazırlanmak için düzenli olarak geliyorum. Fikirlerinize saygı duyan bir yere siz neden gelmeyesiniz…
  Parla TURAN Bireysel
 • Sizin söyledikleriniz benim için çok önemliydi. Bizim hayatımız Soner Bey’den öncesi ve sonrası diye 2’ye ayrılıyor. Çok teşekkür ederiz.
  Halime KUMAŞ Bireysel
 • Soner Bey’e internet aracılığı ile ulaştım. Görünüşü bana güven verdi. Kızımda dikkat dağınıklığı var. Soner Bey’i internette araştırdım. Yaptıklarını görünce tereddüt bile etmeden randevumu aldım. Kızım için olmayacak zannettiğim şeyler oldu. Kızım artık iyiye gidiyor; kesinlikle uzmanımızın başarısı, beni çok güzel yönlendirdi. Ailemde danışmanlık alması gereken iki kişi daha var; onları da getireceğim. İlgisi çok güzel… Soner Bey’le danışan – danışman ilişkimiz bitmek üzere ama benim kızım danışmanını seviyor ve kolay kolay kopacağını zannetmiyorum. Teşekkürler Soner Bey’e…
  Aslı BİNİCİ Bireysel
 • Oğlumun sorunları ile baş edemediği bir dönemimizde arkadaşım Güzin’in aracılığı ile Soner Bey’le tanıştım. Kendisinin sıcak ilgisi, uygun ve anlaşılır bir dille konuşuyor olması oğlumu çok etkiledi. Çünkü daha önce birçok yere gitmemize rağmen oğlum bunların hiçbirinden memnun kalmamıştı. Soner Bey ile görüşmelerimiz başladıktan sonra oğlumda son derece açık gelişmeler oldu. Artık daha mutlu ve çevresindeki kişilerle iletişimini daha rahat kurabiliyor. Bir pedagoga veya bir psikiyatriste gittiğinizde karşılaştığınız asistan sizi güler yüz ve samimiyetle karşılıyorsa ilk adım mükemmel atılmış demektir. Gülümseyen, samimi bakan, sorunlarınızla içtenlikle ilgilenen uzmanınızla da ikinci adım atılır. Oğlumla artık daha iyi olacağımıza inanıyorum. Emeğiniz için ve her şey için çok teşekkürler Soner Bey.
  Semiha KAYIKÇI
 • Soner Bey’e okulda yaşadığım sınav kaygısı ve telaş için gelmiştim. İlk başlarda açıkçası çok yardımı olacağını düşünmemiştim. Ama 4-5 seanstan sonra gerçekten kendimde bir ilerleme fark ettim. Eğer şimdi buraya gelmeseydim daha sonra daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirdim. Ailevi olarak yaşadığım bazı sorunlarımı da onunla paylaştığımda verdiği tavsiyelerle daha kolay hallettiğimi gördüm bu sorunlarımı. Çok teşekkürler…
  İlayda ÖRÜCÜ Bireysel
 • Kızım ve ben Soner Bey’i çok seviyoruz. Onu tanıdıktan sonra hayatımızda yeni bir pencere açıldı. Ve biz o pencereden hayata şimdi daha güzel, daha umutlu bakıyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki buradayız. Bize harcadığınız zamana ve emeğe çok teşekkür ediyoruz. Ve onu bu kadar geç tanıdığımız için üzgünüz. Ta başından keşke gelebilmiş olsaydık, çözüme mutluluğa daha erken kavuşmuş olacaktık. Burada evimizde gibiyiz. Aile, dost sıcaklığı içinde sorunlarımızı konuşuyor ve çözüyoruz.
  N. ERDOĞAN Bireysel
 • Sınav kaygısından dolayı uzun zamandan beri problem yaşıyordum. Annem ve öğretmenlerim bunun farkındaydı, bu sene LYS’ ye gireceğimden dolayı zaten bir  stres ve baskı altındaydım.   Bugün 4 seansı yaptık ve  geçen  dershanede  yaptığımız  deneme sınavından sonra bu sorunun  ortadan kalktığını görünce önce ben sonra  en çok annem sevindi. Teşekkürler.
  Cem YÜREK Bireysel
 • Kendimi ifade etmekte zorlanıyordum. Yaptığım meslekten dolayı hemen hemen her zaman göz önünde olmam ve sunum yapmak zorunda kalmam beni strese sokuyordu. Soner Bey’le görüştükten birkaç seans sonra “böyle bir sorunum mu vardı, hiç hatırlamıyorum” diye konuşurken kendimi hatırlıyorum. Teşekkürler Soner Bey.
  Nalan YILMAZ Kurumsal
 • Çevremde bulanan çoğu kişi gibi benim de önyargılarım vardı. Kendi iç dünyamı bir tek ben bilirim. Çareyi, dışarıdan destek almak bana göre değil zannediyordum. Ancak bunların hepsi koca bir yanılgıymış meğerse. Kendi gücümü fark etme, hayata olumlu bakış açısıyla bakmak adına güzel bir pencere açıldı. Artık iş yaşamı ve özel yaşam dâhil tüm konularda bir basamak daha yukarıdayım. Danışan olarak bu değişimim yakın çevrem tarafından da fark edilmekte. Ben artık Soner Bey’in daimi danışanıyım. Teşekkürler.
  Melike YILMAZ Kurumsal
 • 2 Dönem Aile Danışmanlığı Eğitimi’nin hayatımın dönüm noktası olduğunu düşünüyorum. Sizlerin sağladığı hocalar, hoşgörü, eğitim ve destek bana hayatımın anlamını, dünya görüşümü daha da arttırdı öncelikle. Bundan sonra daha da sağlam ve güçlü adımlarla yoluma devam edeceğimden eminim. Sizlere sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
  Hadice TANÇ Bireysel
 • Soner Hocam sizinle tanıştığım için çok mutluyum. İyi ki bu kursa katılmışım. Çok değerli hocalardan ders aldım. Konular ve hocalar çok özenli seçilmiş. Aile Danışmanlığı Sertifikası alınacak özel bir yer. Bu kursa katılarak çok değerli hocalarla ve arkadaşlarımla tanıştım. Herkese çok teşekkür ediyorum.
  Sibel ŞEVİK Bireysel
 • Kişisel Gelişim atölyelerine katıldığımda Soner Bey ile tanıştık.  Beni bana anlattı kendime olan öfkeme rağmen. Her hafta bir durakta durduk,  tıpkı   Kişisel Gelişim tanıtımında olduğu gibi. Her durak başka bir heyecandı. Yalnızca durakların adını biliyorduk o hafta orada gördüklerimizi tatbik etmenin sabırsızlığını yaşıyorduk. Evet, hocam bak ben çok farklıyım.
  Serkan CEYLAN Kurumsal
 • Bizler kızımız için Soner Bey’den aldığımız destekten çok memnun kaldık. Kendisi biz anne babaya, hangi davranışlarımızı düzeltmemiz gerektiği, sorunu aşabilmemiz için neler yapmamız gerektiği noktasında gerekli bütün şeyleri iletti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
  Seda VAR Bireysel
 • Eğitime katılırken çok şey düşündüm. Bugün ise farklı düşünüyorum demek yerine farklı bakıyorum hayat sana demek istiyorum. “ İyi ki hayatıma yeni bir bakış kattım” Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.
  Hacı Latif İŞCEN Kurumsal
 • Merhaba ben yıllardır tırnak yeme problemi olan ve bunu çözmek için türlü yöntemler deneyen bir yetişkinim. Bugüne kadar başarılı olamamıştım. Soner Bey’i tesadüfen bir arkadaşımdan duydum. Bir de bunu deneyeyim diyerek, pek de umutlu olmadan tanışmaya geldim. Hayatımda ilk kez hipnozla tanıştım. İlk seansta sonuca ulaştık :)  Şu an 3 seansımdayım ve geçen yaklaşık 1 aylık sürede hiç tırnak yemedim. Hatta oje bile sürdüm. Tırnak yiyenler beni anlar. Mutlaka hipnozu deneyin! Soner Bey’le tanışın… Teşekkürler…
  Arzu PAKSOY Hipnoz
 • Terapiye başlarken düşüncelerim çok karamsar ve olumsuzdu. Soner Bey ile yaptığım görüşmelerle negatif olan düşüncelerim azaldı, kendisi beni daha pozitif düşünmeye teşvik etti. Geldiğim için çok mutluyum.
  Ahmet YILMAZ Bireysel
 • Soner Bey ile sigara bırakmak için çalışmaya başlama kararı almam hayatımın dönüm noktası oldu demem abartı olmayacaktır. 01.04.2015 tarihinde tek seansta hipnozla sigarayı bıraktım. Sonrasında terapilerimiz yine devam etti ve ben sigara içmiyorum, içmeyeceğim! Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Şimdi kilolarım için görüşmeye devam etmek istiyorum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
  Yasemin EVCİ Hipnoz
 • Kısa zamanda farkındalığımın artmasında, hayatımdaki dönüm noktalarından en önemlisi olan Soner Bey’e teşekkürlerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim.
  Aslı KIRCALI Bireysel
 • Hayatımda girdiğim eğitimlerden en mükemmeli. Kendimi daha iyi analiz etme, zamanı nasıl iyi bir şekil değerlendirebilirim konusu öğrendim. Sıcak, samimi bir ortam ve eğitimin nasıl bittiğini bile anlamadım. Eğitimle beraber yeni arkadaşlar edindim. Soner Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum. Hem eğitimde hem de seanslarda mükemmel biri. İyi ki gelmişim eğitime. Bence ‘’SONER KOŞAN’’’ tanımaları lazım. Herkesin hayatında bir Soner Koşan olması gerek. Ben kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum; Soner Bey’i tanıttığım için. Her şey için çok teşekkür ederim.
  Hülya Karalı Kurumsal
 • Yılarca muzdarip olduğum kilolardan hep şikâyetçiydim. Hangi metotları denemedim ki. Herhalde dünyada denemediğim zayıflama metodu kalmamıştır. Bir hipnoz kalmıştı onu da Soner Bey’in sayesinde denedim. Seanslardan itibaren 2,5 ay gibi bir süre geçti ve ben her ay düzenli 3-4 kilo vermeye devam ediyorum hem de diyet yapmadan. Soner Bey ideal kiloma ulaştığımda size fotoğrafımı göndereceğim. İyi günler diliyorum.
  Mehtap ASLAN Hipnoz
 • Seanslara başlamadan önce çok agresif, haddini zaman zaman bilmeyen, hayatı boşlamış, ne istediğini bilmeyen, hiç bir amacı olmayan, en önemlisi de kendini tanımayan biriydim. İstemeyerek gelmeye başlamış olsam da alışa alışa seansları sevmeye başladım. Çünkü zamanla kendimi fark etmeye ve hayattan beklentilerim olmaya başladı. Haftalar geçtikçe kendimi bilen, sınırlarımı bilen, kendimi seven biri olmaya başladım. Mutlu, yaşamdan keyif alan bir birey oldum ve dünyaya açıldım. Yeni maceralara atılmaya hazırım.
  Arda HOCAOĞLU Bireysel
 • ‘’Her şeyin yerle bir olduğunu düşündüğüm o zamanlar aslında senin için harikulade zamanlardır. Çünkü öyle anlarda sen kendini dünyaya açarsın ve dünya da sana kendini açmaya başlar .’’sözünü tam anlamıyla anladığım ve gerçekleştirmek için elimden geleni yaptığım bir süreçti. Çok teşekkür ederim…
  Ceyda CanıgürKurumsal
 • İlk başladığımda kafamdaki düşünce tamamen farklıydı. Amacım zayıflamak için hipnoz yolunu denemekti. Ancak ilk görüşmede sorunun başka olduğu anlaşıldı. Devam eden süreçte eksiklerimi gördüm, tahminimden daha çabuk sürede toparlandım. Kendi mutluluğumun önemini kavradım. Kendi mutluluğum için bir şeyler yapmaya başladım. Soner Bey’e teşekkürler.
  Melisa MENEMENCİOĞLU Hipnoz
 • Soner Abi sayesinde hayatıma bambaşka ve olumlu bir şekilde bakmayı öğrendim. Negatif sokaklardan çıkıp pozitif mutlu bir hayata başladım. Hayatıma yeni bir başlangıç yaptım ve sorunlarıma karşı büyük adımlar attım. Güler yüzlü, mutlu, pes etmeyen, ailesiyle huzurlu olan yeni bir ben ortaya çıktı :) Teşekkürler Soner Abi.
  Cemre MUMCU Bireysel
 • Benim için olmazsa olmazdı atölyeye gelmek. Toplu olarak yapılan çalışmanın farklı ve faydalı olduğunu deneyimlemiş oldum. Yaşama, zamana ve hedeflere odaklamak ve bundan sonraki hayatım programlamak işte güncem…
  Esra Yörük Kurumsal
 • Yıllardır kilo problemi ile uğraşan ben, diyet ve spor olmadan bu işin bir yolu olmalı derken yollarımız kesişti Soner Bey ile. İyi ki de kesişmiş. Yıllarca diyetle vermeye çalıştığım ama sonunda geri aldığım kilolarıma Soner Bey’in uyguladığı hipnoz ile elveda dedim. Kendisine yüzlerce kez teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız Soner Bey… Nice danışanlarınıza çare olmanız dileğiyle.
  Hilal EROL Hipnoz
 • Terapiye başladığım zamandan bu yana çevremdeki herkes daha sakin ve anlayışlı olduğumun farkında. En çokta 30 yıllık ailevi sorunlarıma çözüm bulduğum için minnettarım. Şimdi daha huzurlu ve daha sakinim. En önemlisi kendime ve hayatıma değer vermeyi öğrendim. 30 yıldır yapamadıklarımı, göremediklerimi bana gösterdiği için Soner Bey’e teşekkür ederim.
  Esra Şah Bireysel
 • Bu seminerde yeni arkadaşlarla tanışmak ve özel anlar paylaşmak hoşuma gitti. Bazı şeyleri daha iyi anladım. Hayatımdaki anlam sıraları değişti. Gerçi ben bu duygu ve düşüncelere terapilerimiz sonrası ulaşmıştım. Bireyselliğin önemi, kendi kendime bir insanın mutluluğun ne kadar önemli olduğunu hissettim. Hayatımın dolu ve güzel olduğunu anladım. Mutlu olmak güzel şey.
  Leyla ÇalıKurumsal
 • 26 yaşında genç bir anne adayıyım. 6 senedir sigara kullanıyor(dum). Anne olacağımı öğrendikten sonra kendi çabalarımla sigarayı bırakmaya çalıştım. Başarısız olunca araştırmalarım neticesine Soner Bey’e ulaştım. Artık sigara kullanmıyorum. Bir daha kullanmayı da düşünmüyorum. Hatta sigara kokusundan bile nefret ediyorum. Sigara içerken anne olacağımı bile kabullenemiyorken şu an ne kadar güçlü bir anne olacağımı düşünüyorum. Soner Bey’e sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki buraya gelme cesareti göstermişim.
  Zerrin Ulaş Hipnoz
 • Hiçbir görüşüm ya da tanımım Soner Bey’i ne anlatabilir ne de yeterli kalır. 2 yıl önce hayatımıza, bana ve 5 çocuğuma sihirli bir dokunuşla yeniden ışık olan, umutlarımızın rehberi, kalbimizin sıcaklığı, yolumuzun koruyucu meleğidir kendisi. Bugün 3 ölüm, 5 çocuk ve tek başına bir kadın olarak sağlam, emin, mutlu, umut dolu yarınlara el ele yürüyorsam çocuklarımla; bunun adı: Soner KOŞAN.
  Tülin Çetin Bireysel
GERİ
İLERİ

BİZİMLE YENİ BİR BAŞLANGICA HAZIR MISINIZ?

İLETİŞİME GEÇ

YUKARI ÇIK